olaplex3

Olaplex uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy. Regeneruje i wiąże mostki dwusiarczkowe przywracając włosom naturalną strukturę. To koniec z obawami przed koloryzacją i rozjaśnianiem włosów!

Olaplex jest przełomem w dziedzinie fryzjerstwa, często nazywanym polisą ubezpieczeniową dla włosów.


Gdy zimą Kim Kardashian przez chwilę zamieniła swoje kruczoczarne włosy na blond, wiele osób zadawało sobie pytanie: jak to było możliwe?
Odpowiedź jest prosta: Olaplex, który umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.

Włosy zbudowane są z łańcuchów keratynowych, które zapewniają ich trwałą konstrukcję. Łańcuchy te są z kolei połączone tzw. mostkami dwusiarczkowymi. Niestety, koloryzacja, suszenie włosów, prostowanie, a nawet czesanie sprawiają, że codziennie ulegają licznym zerwaniom. Olaplex jest jedynym produktem na rynku, który jest w stanie replikować oraz regenerować zerwaną strukturę włosa. Efekt jest rewelacyjny – włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące.

micro

Co ważne, Olaplex jest zabiegiem permanentnym do momentu ponownego uszkodzenia włosów. Dodatkowo, żaden z produktów tej marki nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, czy glutenu. Nigdy nie był też testowany na zwierzętach.

Studio fryzjerskie KAPPER, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, ma już w swojej ofercie ten rewolucyjny zabieg.

olaplex2

"Osoby, które u nas z niego skorzystały, są zachwycone efektami. Z kolei my, cenimy ten produkt za jakość i łatwość stosowania. Zdecydowanie polecam go naszym Klientom.
Izabela Koch, właściciel Studia Fryzjerskiego KAPPER


Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Olaplex albo też już są Państwo zdecydowani, by umówić się na wizytę – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

olaplex1

Salon Cygański Las

 

tel. 533 77 22 77

Postaw na wygodę

Rezerwuj wizytę online

Jak dojechać

ul. Pocztowa 5 , 43-309 Bielsko-Biała

(Cygański Las)

Postaw na wygodę

Rezerwuj wizytę online

Przyjmujemy płatności kartą

karty ico

znajdz nas FB

projekt: NRG Studio